Kryptofond

PROFESIONÁLNÍ SPRÁVA VAŠICH KRYPTO INVESTIC

Jsme prvním soukromým fondem ve střední Evropě zaměřeným na kryptoměny. Našim klientům poskytujeme možnost komplexní investice do kryptoměnového odvětví.

Získejte novinky ze světa kryptoměn!

Zanechte nám svůj email a už vám nic důležitého neunikne.

INVESTOVÁNÍ S KRYPTOFONDEM.

PROFESIONÁLNÍ ZABEZPEČENÍ

Naše kryptoměnová aktiva jsou profesionálně zabezpečená. Veškeré naše bezpečnostní struktury byly vypracovány experty na kryptoměny spolu s IT security společnosti Nethemba, která se specializuje na zabezpečení platebních systémů pro velké bankovní instituce.

VŠE ŘÍDÍ ZKUŠENÝ INVESTIČNÍ VÝBOR

Veškeré změny v investiční strategii musí schválit investiční výbor složený z široké palety odborníků.

MOŽNOST VYSOKÝCH ZISKŮ

Investice do kryptoměn je vysoce riziková a rozhodně by neměla tvořit většinu portfolia. Na druhé straně jde o odvětví, ve kterém lze dosahovat jinde nemyslitelných zisků.

DIVERZIFIKované portfolio 

Stabilita investice je naším hlavním cílem. Naše portfolio je složeno z perspektivních kryptoměn s maximálním důrazem na minimalizaci specifických rizik spojených s kryptoměnovými trhy.

Napsali o nás:

často kladené otázky

Kryptoměny se v posledních letech vyvinuly z “pouhé” konkurence klasických peněz v komplexní odvětví, které může v dalších letech znamenat stejnou revoluci jako příchod internetu. Tento stale ani zdaleka nenaplněný potenciál rozhodně stojí za pozornost.

Kryptoměny, na rozdíl od klasických peněz, nepodléhají žádné centrální autoritě, která by mohla svévolně omezovat jejich převoditelnost, nebo rozhodovat o jejích další emisi. Zároveň převody kryptoměn nevyžadují asistenci žádné třetí strany, tudíž lze v procesu plateb naprosto obejít banky.

Každá investice má svá rizika. Investice do volatilnějších trhů sebou vždy nese zvýšené tržní riziko, ale na druhou stranu nabízí potenciál mnohem většího ziskuCo se týče jiných než tržních rizik, naše kryptoměny máme špičkově zabezpečené.

Decentralizované kryptoměny jsou založeny na donedávna nemožné úrovni transparentnosti, tudíž něco jako podvod není technicky vzato možné. Co se týče centralizovaných projektů, zde pochopitelně vzniká velké množství podovodných podniků, avšak díky našim letitým zkušenostem jsme schopni je velmi jednoduše odhalovat a vyhýbat se jim.