Kryptofond

PROFESIONÁLNÍ SPRÁVA VAŠICH KRYPTO INVESTIC

Jsme prvním soukromým fondem ve střední Evropě zaměřeným na kryptoměny. Poskytujeme našim klientům profesionální správu a bezpečný přístup do digitálních měnových aktiv.

INVESTOVÁNÍ S KRYPTOFONDEM.

PROFESIONÁLNÍ ZABEZPEČENÍ

S námi jsou Vaše investice v bezpečí. Veškeré naše bezpečnostní struktury byly vypracovány experty na kryptoměny spolu s IT security společnosti Nethemba, která se specializuje na zabezpečení platebních systémů pro velké bankovní instituce.

VŠE ŘÍDÍ ZKUŠENÝ INVESTIČNÍ VÝBOR

Kryptoměny sledujeme z každého úhlu a nic neponecháme náhodě. Náš tým tvoří rozmanitá škála odborníků, od IT specialistů, ekonomů, finančníků až po právníky.

zisk v KRYPTOMĚNÁch

Investice do kryptoměn je komplexní proces. Náš profesionální tým svět kryptoměn zná velmi dobře. Za pomoci těchto znalostí umožňuje fondu realizovat zisky z růstu již dnes.

DIVERZIFIKACE NAŠEHO PORTFOLIA 

Stabilita investice je naším hlavním cílem. Naše portfolio je složeno z perspektivních kryptoměn s maximálním důrazem na minimalizaci specifických rizik spojených s kryptoměnovými trhy.

Napsali o nás:

často kladené otázky

Kryptoměny představují revoluční technologii s cílem stát se nejen budoucností peněz, ale i celého internetového podnikání jako takového. V současné době toto odvětví teprve začíná objevovat svůj potenciál. Vstupte do světa kryptoměn včas a získejte tak výhodu nad ostatními investory v budoucnu.

Kryptoměny, na rozdíl od klasických peněz, nepodléhají žádné centrální autoritě, která by mohla svévolně omezovat jejich převoditelnost nebo rozhodovat o jejích další emisi.

Každá investice má svá rizika. Investice do volatilnějších trhů sebou vždy nese zvýšené tržní riziko, ale na druhou stranu nabízí mnohem větší potenciál pro zisk. Co se týče jiných než tržních rizik, naše kryptoměny máme špičkově zabezpečené.

Kryptoměny jsou revoluční technologie, která naopak dává uživatelům plnou kontrolu nad jejich finančními prostředky bez nutnosti důvěřovat jakékoliv třetí straně.

Získejte novinky ze světa kryptoměn!

Zanechte nám svůj email a už vám nic důležitého neunikne.